1998  yılında  MUSA  AY ve FİLİZ AY tarafından kurmuş olduğumuz şirketimiz,  emlak temsilciği olarak  bir süre faaliyette bulunmuştur. 2006 yılında Kurumsallaşmanın ilk adımı olan,  markalaşma sürecinde May Emlak patent ve logosunu tescillendirdik. İş disiplini, kalite, dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden saygın bir marka haline gelen May Emlak gelişmiş çağdaş emlakçılık modeliyle sizlere hizmet sunmaktadır.

  

Merkez ofisi GAZİEMİR Emlak bankası konutlarında olan May Emlak, İzmir ili ve çevresinde her türlü inşaat ve gayrimenkul sektöründe fabrika, depo, sanayi arsası, tarla, konut ve  villalara kadar alım, satım ve kiralama öncesi ve sonrası deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. 

 

 2005 yılında girdiğimiz inşaat ve müteahhitlik sektöründe ise yenilikçi adımlarla ilerlemekteyiz. Çeşme Ildır'da 10 dubleks yazlık, Gaziemirde fabrika binası ve  dubleks villalardan sonra Bayındır  beldesindeki 15 dairelik projemiz halen devam etmektedir. Yapmış ve yapacak olduğumuz kaliteli çalışmalar sayesinde yüzlerce aileye mutlu ve huzurlu yuvalar kazandırmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

 

Yenilenen web sitemizle çözüm ortağı olarak hedeflerinize ulaşmada tecrübeli personelimizle uzun yıllar sizlerle beraber olmayı diliyor, bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz.

 

Kaliteli yeni başlangıçlar için; doğru yer, doğru zaman, doğru insan.

 

Saygılarımla                                                                

Musa Ay